English    

 


Olin' in Lezzet Sırrı
Bugün beş kıtada, beş ayrı ağız tadında aynı ürün kullanılıyor; Olin. Lezzetin tüm bu farklı kültürlerde aynı sözcükle,  “Olin ile ifade edilmesinin sırrı ne?
İşin sırrı Olin’ in  üretim felsefesinde yatıyor.
 
 

Olin' in Lezzet Sırrı
www.lezzetsirri.com


Bugün beş kıtada, beş ayrı ağız tadında aynı ürün kullanılıyor; Olin.

Lezzetin tüm bu farklı kültürlerde aynı sözcükle, “Olin” ile ifade edilmesinin sırrı ne?
İşin sırrı Olin’in üretim felsefesinde yatıyor.

Herşeyden önce Olin , yağın bir sağlık ürünü olduğunu ve niteliklerinin önce hücrelerimizdeki yararına göre belirlenmesini savunuyor.Olin,yağın yaşamı yenileyen pırıltısını insanın ten , saç ve tırnağında görmeyi tercih ettiği için tüketici sağlığı ve bilinci açısından market raflarında renk ve ağırlık üstüne kızışmış ve tütmekte olan rekabeti biraz “hafif” buluyor.Burada Edirne Yağ Sanayi’nin Olin için başından beri takındığı tavır doğal olanın korumasını amaçlıyor.Başka yağ fabrikalarında harf harf dökülen tüketici sağlığı için altın değerindeki vitaminleri kaybetmeksizin yine tüketiciye kazandırmak üzere gösterdiği özen teknolojik yatırım “İşin Sırrı Olin”i anlatmaya yetiyor.

İçerdiği vitamin değerleri, özellikle yaşamı yenileyen, kalp sağlığı için elzem ve kansere karşı koruyucu özellikteki en önemli vitaminlerden “E” Olin şişelerinde diğerleriyle kıyaslanamayacak yüksek düzeylerde çıkıyor.Çünkü, Edirne Yağ Sanayi ,dünyada ilk kez uygulanan bir rafinasyon teknoloji sayesinde bitki tohumlarında doğal olarak bulunan vitamin ve minarelerinin yağın içinde kalmasının sağlanmasının yanı sıra , işlem sırasında oluşabilecek istenmeyen bazı yağ asitlerinin oluşumuna da geçit vermemiş oluyor.Bu teknolojinin adı “Soft Column”. Edirne Yağ Sanayi “Soft Column”u 1996 yılında kurdu.Dünyada bir ilke imza attı.O zaman Türkiye’de tekti.Şimdide tek.Lezzetin ve sağlığın sırrı bu.İşin sırrı bu !

Besin ve sağlık değerlerinin yanında Olin yağlarının lezzet, kullanım ve saklama koşulları açısından üstünlükleri, yine bu kaliteli yağın ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi ile onaylanmış olan kaliteli üretim sırrında yatıyor. Olin yağları, aynı üstün üretim teknolojisi ile kokularından arındırılıp diğerlerine göre daha uzun filtreleme işlemlerinden geçirildiğinden hem damağa hem de sindirime uygun nitelikleri ile sofralarındaki yerini buluyor.Aynı özellikler, Olin yağlarının tortusuz,berrak olarak sağlanmasını ve ısıya direnci ile tavada daha geç dumanlaşması gibi üstünlükler sağlıyor.

Hem sağlığa, hem mideye, hem tavaya hem de raflarınıza yakışan Olin kalitesi Ayçiçeği, Mısır, Zeytinyağı ve Kanola olmak üzere dört ürün seçeneği ile sunuluyor.