İletişim Bilgileri

Genel Merkez
İstasyon Mahallesi Talatpaşa Caddesi No:5 22100 EDİRNE
+90 (284) 235 06 30
+90 (284) 235 06 20
olin@olin.com.tr
İletişim Bilgileri

Kalite Müdürü
Ender UZER
153
ender@olin.com.tr
Kalite Güvence Şefi
Seval GÜNER
171
seval@olin.com.tr
Kalite Memuru
Yalçın ÇINAR
163
kalite@olin.com.tr

Ürün Müdürü
Şenol GÜNSEL
125
senol@olin.com.tr

Pazarlama ve Satış Müdürü
İrfan ERETEN
115
irfan@olin.com.tr
Planlama Satış Memuru
Samet UZUN
114
samet@olin.com.tr
Dış Ticaret Şefi
Ekrem ÖNER
123
ihracat@olin.com.tr

Tedarik, Lojistik ve İdari Hizmetler Müdürü
Mehmet KISKAÇ
129
mehmet@olin.com.tr

Satın Alma Şefi
Erman ÖZDÖL
157
erman@olin.com.tr

Personel Şefi
Nigar ÇAKIR
155
nigar@olin.com.tr
Bölge Müdürlükleri
İstanbul Bölge Müdürlüğü
Naci TUNCER
+90 533 572 31 18
naci@olin.com.tr
Marmara Bölge Müdürlüğü
Erdoğan İKİZLER
+90 530 517 39 11
erdogan@olin.com.tr
Ege Bölge Müdürlüğü
Mehmet KARABULUT
+90 533 572 31 16
mehmetkarabulut@olin.com.tr
Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü
Hüseyin DİNÇER
+90 530 517 39 07
huseyin@olin.com.tr
Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü
D.Taner İPEKOĞLU
+90 533 572 31 14
taner@olin.com.tr